محل تبلیغات شما
سلام دوستان!
بیشتر از 5 سال از آخرین نوشته من اینجا میگذره . باورش واقعا سخته! 

تو این مدت کلی اتفاقات تو زندگی من افتاده و کلی بالا و پایین شده . البته دروغ چرا کلا از خیلی جهات احساس میکنم آدم خوش شانسی تو زندگی هستم و بیشتر اتفاقات بالا بوده تا پایین 

ابنترنت نه تنها دنیا رو متحول کرده و جایگزین خیلی چیزها شده بلکه به سرعت خیلی بیشتری بچه های خودش رو میخوره و از رده خارج میکنه.  مثلا همین وبلاگ نویسی یه زمانی اصلی ترین بخش ارتباطات تو اینترنت برای ابراز نظرات و یا ارائه اطلاعات بود . بعد شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک اومد که تقریبا وبلاگها رو از رده خارج کرد. بعد اپهای موبایل اومدن که البته بیشتر شبکه ها مثل فیسبوک سریع اپ خودشون رو تولید کردن و از قافله جا نموندن ولی این اتفاق واسه وبلاگها نیفتاد.الان حتی به نظرم حداقل تو ایران شبکه های مثل تلگرام و اینستاگرام جای فیسبوک رو گرفته . خلاصه اینکه من واقعا فکر نمیکردم کسی هنوز به این وبلاگ مراجعه کنه حتی یه وقتی فکر میکردم احتمالا بلاگفا سرورهاش رو جمع کرده ولی دیدم نه هنوز انگار سرپاست. 

اگه احساس کنم هنوز یه عده ای استفاده میکنن یا نیاز به اطلاعات دارن کمابیش سر خواهم زد و در خدمت دوستان خواهم بود! یا شاید اینجا یه سری خاطرات از گذشته رو بنویسم . حالا ببینیم چی میشه 

سال نو همگی مبارکها باشه و با بهترین آرزوها 

5 سال بعد از آخرین نوشته!

مخارج زندگی در نروژ(استوانگر)

موضوع پیچیده نظرات خصوصی در بلاگفا

رو ,تو ,یه ,خیلی ,  ,های ,از رده ,و از ,تو زندگی ,مثل فیسبوک ,شبکه های

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اسیب های اجتماعی